Produkcja filmowa

Produkcja filmów korporacyjnych

Produkcja filmowa, w której specjalizuje się nasza firma, uwzględnia także komercyjne rozwiązania kierowane do przedsiębiorstw i korporacji. Tworzymy wysokiej klasy materiały reklamowe, które są istotnym elementem budowania marki. Dzięki naszym realizacjom potencjalni klienci oraz partnerzy chętniej nawiązują współpracę z naszymi klientami, a osoby poszukujące pracy składają tam swoje podania. Produkcja filmów korporacyjnych wymaga od nas zrozumienia strategii biznesowej przedsiębiorstwa, a następnie jej korzystnego przedstawienia.

Współpracujemy blisko z klientem, aby jak najlepiej poznać zasady rządzące firmą czy atuty odróżniające ją od konkurencji. Następnie wykorzystując wysokiej klasy sprzęt nagrywający rejestrujemy jej codzienne funkcjonowanie, wybranych pracowników czy obrazy, które stworzą ciekawą kompozycję z uchwyconymi przez nas ujęciami. Każdy film korporacyjny wyprodukowany przez nasz zespół jest starannie planowany, a następnie realizowany przez zawodowców, dzięki czemu staje się on niepowtarzalnym materiałem marketingowym.

Produkcja filmów promocyjnych

Poza nagraniami reklamującymi poszczególnych przedsiębiorców zajmujemy się także produkcją filmów promocyjnych. Oznacza to, iż przygotowujemy materiały, które zostaną wykorzystane jako główna strategia marketingowa. Mogą one dotyczyć organizowanego wydarzenia, wybranego produktu czy usługi, a ich długość i format uzależnione są od klienta, jego wskazówek oraz naszych pomysłów. Nigdy nie tworzymy takiego samego filmu drugi raz, dlatego nasi zleceniodawcy mogą być pewni, iż otrzymają oryginalną i przyciągającą reklamę.

Produkcja filmów promocyjnych uwzględnia staranne przeanalizowanie produktu czy usługi klienta oraz zapoznanie się z jego charakterystyką i zaletami. W zależności od typu realizacji, zatroszczymy się o dobranie odpowiedniego sprzętu, zarówno do ujęć z bliska, jak i tych wykonywanych dronem z lotu ptaka. Tworzymy ambitny i kreatywny zespół, który z powodzeniem prowadzi współpracę z przedsiębiorstwami z różnych dziedzin. Dzięki bliskiej kooperacji z klientem możemy zadbać o zrealizowanie jego wizji i stworzenie efektywnej reklamy.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Ile będzie kosztowała produkcja filmowa?

  Mamy doświadczenie w tworzeniu filmów dla wielkich korporacji. Każdy projekt jest inny, dlatego jego ostateczna cena jest uzależniona od jego charakteru czy poświęconego mu czasu. Zazwyczaj produkcja filmów korporacyjnych jest zlecana oraz odbierana na szczeblu zarządu danej korporacji. Wymaga ona także więcej czasu do realizacji niż tradycyjne projekty dla klientów.

 2. Jakiego sprzętu używacie do produkcji filmów promocyjnych?

  Nasi operatorzy korzystają z wysokiej jakości sprzętu stworzonego przez sprawdzone marki. Profesjonalna produkcja filmowa jest priorytetem dla naszego zespołu, dlatego przy pracy stosujemy nowoczesne kamery, sprzęt rejestrujący głos oraz programy do edycji.

 3. Czy zapewniacie aktorów lub statystów?

  Tak, posiadamy kontakt do firm zajmujących się castingami. Na przestrzeni lat naszej działalności, udało nam się zbudować sieć cennych kontaktów, dlatego chętnie pomożemy naszym klientom w znalezieniu aktorów doskonale pasujących do danego projektu.

 4. Jak długo trwa produkcja filmów korporacyjnych?

  Produkcja filmów promocyjnych i korporacyjnych jest wieloetapowym procesem, dlatego czas realizacji takiego projektu jest dość długi. Standardowo wynosi on 30 dni, aczkolwiek może on ulec zmianie w zależności od charakterystyki danego zlecenia.

 5. Ile osób będzie pracować przy produkcji mojego filmu?

  Pracujemy w małych, lecz doskonale zgranych zespołach, aby uniknąć niepotrzebnego tłumu i zapewnić klientom maksymalną efektywność naszych specjalistów przy produkcji filmowej. W zależności od stopnia zaawansowania projektu, nad jego realizacją pracować będą maksymalnie 2 osoby.

Copyright © 2021 wszelkie prawa zastrzeżone | wykonanie Strony www warszawa