Produkcja filmowa

Produkcja filmów korporacyjnych

Produkcja filmowa, w której specjalizuje się nasza firma, uwzględnia także komercyjne rozwiązania kierowane do przedsiębiorstw i korporacji. Tworzymy wysokiej klasy materiały reklamowe, które są istotnym elementem budowania marki. Dzięki naszym realizacjom potencjalni klienci oraz partnerzy chętniej nawiązują współpracę z naszymi klientami, a osoby poszukujące pracy składają tam swoje podania. Produkcja filmów korporacyjnych wymaga od nas zrozumienia strategii biznesowej przedsiębiorstwa, a następnie jej korzystnego przedstawienia.

Współpracujemy blisko z klientem, aby jak najlepiej poznać zasady rządzące firmą czy atuty odróżniające ją od konkurencji. Następnie wykorzystując wysokiej klasy sprzęt nagrywający rejestrujemy jej codzienne funkcjonowanie, wybranych pracowników czy obrazy, które stworzą ciekawą kompozycję z uchwyconymi przez nas ujęciami. Każdy film korporacyjny wyprodukowany przez nasz zespół jest starannie planowany, a następnie realizowany przez zawodowców, dzięki czemu staje się on niepowtarzalnym materiałem marketingowym.

Produkcja filmów promocyjnych

Poza nagraniami reklamującymi poszczególnych przedsiębiorców zajmujemy się także produkcją filmów promocyjnych. Oznacza to, iż przygotowujemy materiały, które zostaną wykorzystane jako główna strategia marketingowa. Mogą one dotyczyć organizowanego wydarzenia, wybranego produktu czy usługi, a ich długość i format uzależnione są od klienta, jego wskazówek oraz naszych pomysłów. Nigdy nie tworzymy takiego samego filmu drugi raz, dlatego nasi zleceniodawcy mogą być pewni, iż otrzymają oryginalną i przyciągającą reklamę.

Produkcja filmów promocyjnych uwzględnia staranne przeanalizowanie produktu czy usługi klienta oraz zapoznanie się z jego charakterystyką i zaletami. W zależności od typu realizacji, zatroszczymy się o dobranie odpowiedniego sprzętu, zarówno do ujęć z bliska, jak i tych wykonywanych dronem z lotu ptaka. Tworzymy ambitny i kreatywny zespół, który z powodzeniem prowadzi współpracę z przedsiębiorstwami z różnych dziedzin. Dzięki bliskiej kooperacji z klientem możemy zadbać o zrealizowanie jego wizji i stworzenie efektywnej reklamy.

Copyright © 2020 wszelkie prawa zastrzeżone | wykonanie Strony www warszawa