O nas

o nas


XXI wiek jest erą największego rozwoju cyfryzacji. Technologia jaką oferują nam obecnie producenci sprzętów multimedialnych sprawia , że świat wirtualny współgra i przenika się wraz ze światem rzeczywistym. Przeciętny internauta spędza dziennie w sieci 2 h i 10 minut ( Źródło :CBOS). Reklama w innej formie przestaje być już atrakcyjna dla wielu konsumentów. W związku z dużymi skokami innowacji technologicznych wychodzimy do Państwa naprzeciw z naszą ofertą. Zapewne każdy z nas chciałby utrwalić momenty ze swojego życia. Bez względu na wielkość wydarzenia , czy to jest wydarzenie rodzinne , czy jest to np zwyczajnie wycieczka. Oferujemy nagranie takich

chwil , ważnych momentów z Państwa życia. Następnie po nagraniu , wykonujemy profesjonalny montaż i umieszczamy wedle uznania film na platformie YouTube , płycie DVD czy też bardziej zaawansowanym nośniku danych.Doświadczenie jakie zdobyliśmy w trakcie wielu podroży po świecie , pozwala nam zrozumieć potrzeby naszych klientów i wykonać usługę na najwyższym poziomie. Na bieżąco uzupełniamy naszą wiedzę techniczną odnośnie najnowszego oprogramowania dostępnego na rynku aby efekt naszej pracy był bardziej profesjonalny. Ponadto inwestujemy w sprzęt kamery , aparaty a w krótkiej przyszłości sprzęt 4K oraz drony aby utrwalić te najważniejsze chwile również z innej perspektywy i stworzyć bardziej spektakularny efekt.

Usługa nasza skierowana jest także do klientów biznesowych. Nasza współpraca może podnieść poziom spotkań z przyszłymi Państwa klientami. Pozwoli pokazać firmę w świetle najnowszej technologi. Wykonana przez nas prezentacja danej instytucji , firmy , zakładu , hotelu , pozwoli pozyskać klientów nie tylko w kraju jak i również z zagranicy. Z pewnością nasz film będzie pomocnym narzędziem w negocjacjach biznesowych.
Technologia ta daje nie ograniczone możliwości,

Już dziś zacznijmy utrwalać momenty z życiu , które jutro przerodzą się w piękną historię.

Zapraszamy do Współpracy

Copyright © 2021 wszelkie prawa zastrzeżone | wykonanie Strony www warszawa