Nasze projekty

Doskonale wiemy że jakość usług idzie w parze z doświadczeniem.
Tutaj znajdziecie Państwo niektóre zrealizowane przez nas filmy.

Umieściliśmy tutaj tylko niektóre z naszych realizacji. Część wykonanych przez nas projektów jest chroniona prawami autorskimi oraz umowami handlowymi napisanymi przez naszych prawników. Ponadto były próby kradzieży filmów. Stąd udostępniamy więcej materiałów tylko w przypadku zapytania ofertowego. Każde zapytanie rozważamy indywidualnie.


Zielony Wawer


Lot nad inwestycją budowlaną.

Showreel 2020


Showreel 2020  

Film z wydarzenia


Wykonaliśmy nagranie eventu dla jednej ze Spółek Skarbu Państwa. W tym wydarzeniu wzięły udział osoby znane ze świata biznesu, polityki oraz sportu. Wykonalismy zarówno nagranie z samego wydarzenia jak i rownież wykonaliśmy wywiady - setki z osobami biorącymi udział w tym wydarzeniu. Wizerunek Spółki oraz prawa filmu są ściśle chronione prawnie. Stąd tylko krótka informacja o naszym zleceniu bez ujawniania wizerunku Spółki.

Dubaj, Abu Dhabi..


Macie nie powtarzalną możliwość zobaczenia czegoś z innej perspektywy kamery. Uznaliśmy ze Dubaj będzie odpowiednim miejscem na pokazanie naszych możliwości filmowych i montażowych. Nagrania pochodzą z kamerki 4k , kamerek go pro oraz z drona. Wszystko zebrane i zmontowane z efektami jakie lubicie w jakości 4K. Na filmie możecie zobaczyć szereg wieżowców , słynną aleje Al Zayed , Marine .Ponadto wjechaliśmy na najwyższy budynek świata Burj Khalifa , było to raptem 124 piętro ale i  tak miało się wrażenie jakby się  chodziło po chmurach. W trakcie wjazdu w windzie wyświetlany był film , który tez uznaliśmy za ważny motyw naszej produkcji. Wjazd na najwyższy poziom trwał około 20 sekund. Na filmie możecie również zobaczyć nie powtarzalna florę morska , rekiny ...
Czytaj więcej

Intro


Tutaj małe intro filmowe oraz montażowe
Copyright © 2020 wszelkie prawa zastrzeżone | wykonanie Strony www warszawa