Filmowanie z drona

 

Filmowanie z powietrza

Wzrost wojskowych technologi lotniczych umożliwił dostęp do bezzałogowych statków powietrznych. Loty UAVO VLOS stały się niezmiernie powszechne w rożnych dziedzinach życia zarówno w sferze prywatnej jak i biznesowej. Tego rodzaju technologia daje możliwości sfilmowania lub sfotografowania obiektów z górnej płaszczyzny w trybie HD , RAW czy też w jakości 4K.

Niezwykle restrykcyjne przepisy Prawa Lotniczego ograniczają nas do lotów w poszczególnych strefach. Dlatego zapraszamy do wcześniejszych konsultacji w celu uzyskania stosownych pozwoleń na przelot w danej strefie lotniczej. Procedury zwykle trwają do 5 dni a czasami wymagają od Nas tylko kontaktu telefonicznego np z FIS, w przypadku lotu w strefie RMZ powyżej 100 metrów AGL.

Posiadamy dostęp do sprzętu lotniczego różnej kategorii wagowej oraz odpowiedniej ilości przeszkolonego personelu w zależności od wielkości wydarzenia. Bezpieczeństwo przede wszystkim oraz jakość naszej usługi jest dla nas priorytetowa.

Ujęcia z lotu ptaka

Stale podążamy za nowoczesnymi technologiami i rozwiązaniami, dlatego postanowiliśmy w naszej ofercie uwzględnić także filmowanie z drona. Ujęcia uchwycone z jego pomocą mogą zostać wykorzystane zarówno przy realizacji filmów weselnych, promocyjnych czy eventowych. Obrazy uzyskane w ten sposób z pewnością dodadzą charakteru przygotowywanemu projektowi. Nasi pracownicy spędzili wiele godzin w powietrzu, dzięki czemu nagrania oraz zdjęcia, które wykonują, są wyraźne i przedstawiają dokładnie to, czego oczekiwali od nich klienci.

Filmowanie z powietrza wykonujemy wszędzie, prócz miejsc, gdzie ruch bezzałogowców jest niedozwolony, czyli lotnisk czy terenów wojskowych. W związku z tym, iż szybko i z powodzeniem uzyskujemy pozwolenia, jedynym ograniczeniem naszej działalności są niesprzyjające warunki atmosferyczne. Zdjęcia oraz filmy uchwycone z lotu ptaka najlepiej sprawdzają się przy reportażach z wydarzeń kulturalnych i sportowych, przy realizacji nowoczesnych filmów korporacyjnych, ale także przy nagraniach ze ślubów, wesel czy innych imprez okolicznościowych.

 

Licencja uzyskana w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego

Zdjęcie licencji lotniczej dodamy to wkrótce czekam na Urząd Lotnictwa Cywilnego

Szczegóły oferty

 • Śluby
 • Wydarzenia sportowe , koncerty
 • Produkcje filmowe
 • Filmy promocyjne , reklamowe
 • Monitoring inwestycji
 • Transmisje na żywo

 


Świadectwo kwalifikacjiNajczęściej zadawane pytania

 1. Jakiego sprzętu używacie podczas filmowania z powietrza?

  W trakcie ujęć z powietrza używamy nowoczesnego i niezawodnego drona Phantom 4 Advanced cenionej na całym świecie marki DJI. Wykonujemy także filmowanie z drona urządzeniami poniżej oraz powyżej tej masy startowej, a także sprzętem typowo sportowym.

 2. Od czego zależy cena za filmowanie z drona?

  Cena realizacji każdego zlecenia ustalana jest indywidualnie, ponieważ wpływ mają na nią różnorodne czynniki, takie jak ilość ujęć, czas spędzony w powietrzu czy warunki, w jakich wykonywany jest lot. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia warunków współpracy.

 3. Która pora dnia nadaje się najlepiej do filmowania z drona?

  Wykonujemy filmowanie z powietrza o każdej porze dnia i nocy, ponieważ rozumiemy jak atrakcyjne są takie ujęcia przy tworzeniu projektów o różnej charakterystyce. Jeżeli chodzi o loty po zmroku, zawsze dbamy o zainstalowanie dodatkowego oświetlenia.

 4. Czy pomagacie w tworzeniu scenariusza do filmu?

  Tak. Nie tylko wykonujemy filmowanie z drona, ale zajmujemy się także przygotowaniem kreatywnego scenariusza. Jest on zawsze konsultowany z klientem, aby mieć pewność, że efekt końcowy naszych prac odpowiada jego oczekiwaniom, wymaganiom i potrzebom.

Copyright © 2021 wszelkie prawa zastrzeżone | wykonanie Strony www warszawa