Filmowanie reklamowe

Dzisiejszy rynek jest na tyle konkurencyjny, że ciężko jest wybić się bez efektywnych materiałów reklamowych, nawet jeśli oferujemy wysokiej jakości produkty lub usługi w atrakcyjnych cenach. Warto więc zainwestować we współpracę ze specjalistami, którzy w oparciu o współczesne trendy i aktualne standardy pomogą Państwu skuteczniej promować swój biznes. Obecnie coraz bardziej odchodzi się od statycznej reklamy na rzecz bardziej multimedialnych rozwiązań, ponieważ są one o wiele lepiej dostosowane do naszych czasów i skuteczniej trafiają do konsumenta XXI wieku.

Jedną z metod, jakie można zastosować, aby w atrakcyjny dla potencjalnego klienta sposób przedstawić swoją markę, jest filmowanie reklamowe. Usługa ta należy do specjalności naszej firmy, dlatego dysponujemy bogatym doświadczeniem w tym zakresie i potrafimy elastycznie dostosowywać się do potrzeb danego klienta. Uważnie wysłuchamy tego, jakie cele biznesowe ma Państwa kampania marketingowa i pomożemy opracować taki scenariusz, który będzie z nimi idealnie współgrał i przyczyniał się do skuteczniejszej ich realizacji.

Filmowanie reklamowe – mnogość możliwości

Jeśli mają Państwo własne pomysły związane z filmowaniem reklamowym, oczywiście z chęcią ich wysłuchamy i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby w jak najlepszy sposób wcielić je w życie. Nie należy się jednak przejmować brakiem koncepcji – nasz kreatywny zespół z chęcią pomoże Państwu w doborze właściwych metod działania, prowadzących do powstania rewelacyjnego filmu promocyjnego. Wielu przedsiębiorców prowadziło już z nami owocną współpracę i obecnie cieszymy się ich dużym uznaniem.

Nagranie marketingowe może mieć różnorodną postać. Jednym z pomysłów jest pokazanie siedziby swojej firmy i przedstawienie pracowników, przez co konsument odczuwa nawiązanie pewnej więzi z marką i często chętniej skłania się ku wybraniu jej na tle konkurencji. Inną propozycję stanowi prezentacja oferowanych produktów lub usług poprzez ukazanie ich w jak najlepszym świetle oraz poinformowanie o aktualnych promocjach. Poza tym, firmy niejednokrotnie decydują się na filmowanie reklamowe dokumentujące ich historię, rozwój, osiągnięcia i wprowadzane innowacje.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Jakich informacji potrzebujecie przed rozpoczęciem prac?

  Do realizacji takiego projektu wystarczy nam kilka najważniejszych informacji o reklamie, a także adres strony internetowej firmy, abyśmy mogli dowiedzieć się więcej o jej działalności. W kolejnym etapie opracowujemy już wspólnie szczegóły całego projektu.

 2. Ile wynosi oraz od czego zależy koszt za filmowanie reklamowe?

  Reklama jest specyficznym projektem. Wymaga wielu przygotowań. Często jest tak, że potrzebne są zgody administratorów poszczególnych obiektów w których nagrane będą klatki do filmu. Realizowaliśmy już nagrania do reklamy w kilkunastu miejscach jednocześnie. Logistyka sprzętu nigdy nie była dla nas problemem. Współpracowaliśmy przy naszych projektach reklam już z takimi markami jak Lexus, Renault.

 3. Jak długo trwa realizacja filmu reklamowego?

  Jeśli projekt nie jest skomplikowany, to nagramy taką reklamę w 7 dni. Kolejnym etapem będzie montaż filmu, który wykonamy w przedziale od 7 do 14 dni. Jest dla nas niesamowicie istotne, aby dopracować projekt w każdym szczególe, dlatego potrzebujemy odpowiednio dużo czasu.

 4. Czy zapewnicie statystów albo aktorów?

  Sami nie zatrudniamy aktorów ani statystów, ale posiadamy dane kontaktowe sprawdzonych i zaufanych instytucji, które się tym zajmują, dlatego ułatwimy Państwu poszukiwanie potrzebnej ekipy w takim stopniu, w jakim tylko możemy.

 5. Jakiego sprzętu używacie podczas filmowania reklamowego?

  Korzystamy z profesjonalnego sprzętu z wysoką plastyką obrazu, aby uzyskiwać zachwycającą jakość nagrań. Korzystając z naszych usług, uzyskują Państwo pewność, że nagranie będzie prezentować się w stu procentach profesjonalnie i nie będzie w niczym odbiegać od standardu, z jakim mamy do czynienia w telewizji.

Copyright © 2021 wszelkie prawa zastrzeżone | wykonanie Strony www warszawa