Filmowanie eventów

Filmowanie eventów stanowi jedną z naszych głównych specjalności już od początku istnienia firmy. Dzięki nam, mogą Państwo utrwalić wybrane wydarzenie w postaci nagrania, co pozwoli do niego wracać w dowolnym momencie, aby odświeżyć swoje wspomnienia. Oferowane usługi realizujemy na terenie całej Polski, a nawet zagranicą. Stosujemy w tym celu profesjonalny, nowoczesny sprzęt, zapewniający wysoką jakość obrazu i dźwięku. Nasza praca stanowi dla nas również prawdziwą pasję, dlatego w jej wykonywanie wkładamy wiele serca i zaangażowania.

Swoją ofertę kierujemy w dużej mierze do klientów biznesowych. Filmowanie eventów organizowanych przez daną firmę lub instytucję przyczynia się do wzmocnienia jej działań marketingowych, ponieważ uzyskane nagranie doskonale sprawdza się jako materiał prezentujący renomę marki i zachęcający do współpracy. Chcąc pozyskać sponsora lub partnera biznesowego, warto zaprezentować mu film z obsługiwanego wcześniej wydarzenia w celu potwierdzenia swojego doświadczenia i kompetencji.

Filmowanie eventów biznesowych i prywatnych

Możemy zająć się filmowaniem takich eventów, jak na przykład różnorodne festiwale, co z pewnością przyda się każdej organizującej je agencji, w celu wzbogacenia swojego portfolio. Ponadto, możemy również utrwalić oficjalny bankiet lub uroczystą galę, taką jak otwarcie nowego obiektu czy rozdanie nagród. Niejednokrotnie zajmujemy się również nagrywaniem konferencji biznesowych, naukowych i innych – dzięki temu, można mieć łatwy dostęp do wyciągniętych z nich wniosków i bez trudu sięgać po informacje, które były tam przekazywane. Co więcej, często współpracujemy także z organizatorami wydarzeń sportowych, takich jak maratony, mistrzostwa i nie tylko.

Warto wiedzieć, że jesteśmy otwarci na współpracę również z klientami prywatnymi. Możemy na przykład udać się z Państwem na wycieczkę i utrwalić jej przebieg, aby wspomnienia z tego wyjazdu na zawsze pozostały żywe. Dotyczy to zarówno wyjazdów krajowych, jak i zagranicznych. Tą ofertą często interesują się na przykład nowożeńcy, którzy chcą uwiecznić swoją podróż poślubną.

Copyright © 2020 wszelkie prawa zastrzeżone | wykonanie Strony www warszawa