Filmowanie eventów

Filmowanie eventów stanowi jedną z naszych głównych specjalności już od początku istnienia firmy. Dzięki nam, mogą Państwo utrwalić wybrane wydarzenie w postaci nagrania, co pozwoli do niego wracać w dowolnym momencie, aby odświeżyć swoje wspomnienia. Oferowane usługi realizujemy na terenie całej Polski, a nawet zagranicą. Stosujemy w tym celu profesjonalny, nowoczesny sprzęt, zapewniający wysoką jakość obrazu i dźwięku. Nasza praca stanowi dla nas również prawdziwą pasję, dlatego w jej wykonywanie wkładamy wiele serca i zaangażowania.

Swoją ofertę kierujemy w dużej mierze do klientów biznesowych. Filmowanie eventów organizowanych przez daną firmę lub instytucję przyczynia się do wzmocnienia jej działań marketingowych, ponieważ uzyskane nagranie doskonale sprawdza się jako materiał prezentujący renomę marki i zachęcający do współpracy. Chcąc pozyskać sponsora lub partnera biznesowego, warto zaprezentować mu film z obsługiwanego wcześniej wydarzenia w celu potwierdzenia swojego doświadczenia i kompetencji.

Filmowanie eventów biznesowych i prywatnych

Możemy zająć się filmowaniem takich eventów, jak na przykład różnorodne festiwale, co z pewnością przyda się każdej organizującej je agencji, w celu wzbogacenia swojego portfolio. Ponadto, możemy również utrwalić oficjalny bankiet lub uroczystą galę, taką jak otwarcie nowego obiektu czy rozdanie nagród. Niejednokrotnie zajmujemy się również nagrywaniem konferencji biznesowych, naukowych i innych – dzięki temu, można mieć łatwy dostęp do wyciągniętych z nich wniosków i bez trudu sięgać po informacje, które były tam przekazywane. Co więcej, często współpracujemy także z organizatorami wydarzeń sportowych, takich jak maratony, mistrzostwa i nie tylko.

Warto wiedzieć, że jesteśmy otwarci na współpracę również z klientami prywatnymi. Możemy na przykład udać się z Państwem na wycieczkę i utrwalić jej przebieg, aby wspomnienia z tego wyjazdu na zawsze pozostały żywe. Dotyczy to zarówno wyjazdów krajowych, jak i zagranicznych. Tą ofertą często interesują się na przykład nowożeńcy, którzy chcą uwiecznić swoją podróż poślubną.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Ile wynosi oraz od czego zależy koszt za filmowanie eventów?

  Koszt takiej produkcji zależy od kilku czynników. Zależy między innymi od miejsca realizacji oraz ilości czasu przeznaczonego na montaż danego filmu. Czasami nagrywamy materiał późnym popołudniem, wieczorem, a nasz klient otrzymuje już pierwszy zmontowany materiał w kilka godzin po takim wydarzeniu. Nie boimy się szybkich i trudnych realizacji.

 2. Jakie informacje powinienem przekazać przed rozpoczęciem prac?

  Powinniśmy uzyskać wszystkie informacje, które pozwolą nam stworzyć scenariusz wydarzenia. Chcielibyśmy wiedzieć między innymi jaki jest Państwa pomysł, w jakim terminie potrzebne są nasze usługi oraz jak długi powinien być zaplanowany przez Państwa film.

 3. Ile czasu potrzebujecie na realizację?

  Praca pod presją czasu nie stanowi dla nas problemu. Wykonywaliśmy już zlecenia, w których mieliśmy tylko 24 godziny na przygotowanie sprzętu. Film z takiej realizacji był gotowy w kilka godzin po nagraniu. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb klienta!

 4. Jakiego sprzętu używacie podczas filmowania eventów?

  Dopasowujemy sprzęt do wielkości nagrywanego wydarzenia. Współpracujemy z firmami zaopatrującymi w sprzęt większość stacji telewizyjnych, dlatego mogą być Państwo pewni, że posługujemy się urządzeniami wysokiej klasy. Dzięki nim, możemy uzyskiwać rewelacyjną jakość tworzonych nagrań.

 5. Ile osób będzie pracować przy produkcji mojego filmu?

  Jeśli nie jest to skomplikowane zlecenie i nie wymaga ono podzielenia nagrań na kilka etapów, to zazwyczaj przy projekcie pracują dwie osoby. W przypadku, gdy planowane jest więcej niż jedno spotkanie, ekipa może się powiększyć, co pozwoli usprawnić pracę.

Copyright © 2021 wszelkie prawa zastrzeżone | wykonanie Strony www warszawa