Filmowanie z drona

 

Filmowanie z powietrza

Wzrost wojskowych technologi lotniczych umożliwił dostęp do bezzałogowych statków powietrznych. Loty UAVO VLOS stały się niezmiernie powszechne w rożnych dziedzinach życia zarówno w sferze prywatnej jak i biznesowej. Tego rodzaju technologia daje możliwości sfilmowania lub sfotografowania obiektów z górnej płaszczyzny w trybie HD , RAW czy też w jakości 4K.

Niezwykle restrykcyjne przepisy Prawa Lotniczego ograniczają nas do lotów w poszczególnych strefach. Dlatego zapraszamy do wcześniejszych konsultacji w celu uzyskania stosownych pozwoleń na przelot w danej strefie lotniczej. Procedury zwykle trwają do 5 dni a czasami wymagają od Nas tylko kontaktu telefonicznego np z FIS, w przypadku lotu w strefie RMZ powyżej 100 metrów AGL.

Posiadamy dostęp do sprzętu lotniczego różnej kategorii wagowej oraz odpowiedniej ilości przeszkolonego personelu w zależności od wielkości wydarzenia. Bezpieczeństwo przede wszystkim oraz jakość naszej usługi jest dla nas priorytetowa.

Ujęcia z lotu ptaka

Stale podążamy za nowoczesnymi technologiami i rozwiązaniami, dlatego postanowiliśmy w naszej ofercie uwzględnić także filmowanie z drona. Ujęcia uchwycone z jego pomocą mogą zostać wykorzystane zarówno przy realizacji filmów weselnych, promocyjnych czy eventowych. Obrazy uzyskane w ten sposób z pewnością dodadzą charakteru przygotowywanemu projektowi. Nasi pracownicy spędzili wiele godzin w powietrzu, dzięki czemu nagrania oraz zdjęcia, które wykonują, są wyraźne i przedstawiają dokładnie to, czego oczekiwali od nich klienci.

Filmowanie z powietrza wykonujemy wszędzie, prócz miejsc, gdzie ruch bezzałogowców jest niedozwolony, czyli lotnisk czy terenów wojskowych. W związku z tym, iż szybko i z powodzeniem uzyskujemy pozwolenia, jedynym ograniczeniem naszej działalności są niesprzyjające warunki atmosferyczne. Zdjęcia oraz filmy uchwycone z lotu ptaka najlepiej sprawdzają się przy reportażach z wydarzeń kulturalnych i sportowych, przy realizacji nowoczesnych filmów korporacyjnych, ale także przy nagraniach ze ślubów, wesel czy innych imprez okolicznościowych.

 

Licencja uzyskana w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego

Zdjęcie licencji lotniczej dodamy to wkrótce czekam na Urząd Lotnictwa Cywilnego

Szczegóły oferty

  • Śluby
  • Wydarzenia sportowe , koncerty
  • Produkcje filmowe
  • Filmy promocyjne , reklamowe
  • Monitoring inwestycji
  • Transmisje na żywo

 


Świadectwo kwalifikacji



Filmowanie eventów

Filmowanie eventów stanowi jedną z naszych głównych specjalności już od początku istnienia firmy. Dzięki nam, mogą Państwo utrwalić wybrane wydarzenie w postaci nagrania, co pozwoli do niego wracać w dowolnym momencie, aby odświeżyć swoje wspomnienia. Oferowane usługi realizujemy na terenie całej Polski, a nawet zagranicą. Stosujemy w tym celu profesjonalny, nowoczesny sprzęt, zapewniający wysoką jakość obrazu i dźwięku. Nasza praca stanowi dla nas również prawdziwą pasję, dlatego w jej wykonywanie wkładamy wiele serca i zaangażowania.

Swoją ofertę kierujemy w dużej mierze do klientów biznesowych. Filmowanie eventów organizowanych przez daną firmę lub instytucję przyczynia się do wzmocnienia jej działań marketingowych, ponieważ uzyskane nagranie doskonale sprawdza się jako materiał prezentujący renomę marki i zachęcający do współpracy. Chcąc pozyskać sponsora lub partnera biznesowego, warto zaprezentować mu film z obsługiwanego wcześniej wydarzenia w celu potwierdzenia swojego doświadczenia i kompetencji.

Filmowanie eventów biznesowych i prywatnych

Możemy zająć się filmowaniem takich eventów, jak na przykład różnorodne festiwale, co z pewnością przyda się każdej organizującej je agencji, w celu wzbogacenia swojego portfolio. Ponadto, możemy również utrwalić oficjalny bankiet lub uroczystą galę, taką jak otwarcie nowego obiektu czy rozdanie nagród. Niejednokrotnie zajmujemy się również nagrywaniem konferencji biznesowych, naukowych i innych – dzięki temu, można mieć łatwy dostęp do wyciągniętych z nich wniosków i bez trudu sięgać po informacje, które były tam przekazywane. Co więcej, często współpracujemy także z organizatorami wydarzeń sportowych, takich jak maratony, mistrzostwa i nie tylko.

Warto wiedzieć, że jesteśmy otwarci na współpracę również z klientami prywatnymi. Możemy na przykład udać się z Państwem na wycieczkę i utrwalić jej przebieg, aby wspomnienia z tego wyjazdu na zawsze pozostały żywe. Dotyczy to zarówno wyjazdów krajowych, jak i zagranicznych. Tą ofertą często interesują się na przykład nowożeńcy, którzy chcą uwiecznić swoją podróż poślubną.

Filmowanie reklamowe

Dzisiejszy rynek jest na tyle konkurencyjny, że ciężko jest wybić się bez efektywnych materiałów reklamowych, nawet jeśli oferujemy wysokiej jakości produkty lub usługi w atrakcyjnych cenach. Warto więc zainwestować we współpracę ze specjalistami, którzy w oparciu o współczesne trendy i aktualne standardy pomogą Państwu skuteczniej promować swój biznes. Obecnie coraz bardziej odchodzi się od statycznej reklamy na rzecz bardziej multimedialnych rozwiązań, ponieważ są one o wiele lepiej dostosowane do naszych czasów i skuteczniej trafiają do konsumenta XXI wieku.

Jedną z metod, jakie można zastosować, aby w atrakcyjny dla potencjalnego klienta sposób przedstawić swoją markę, jest filmowanie reklamowe. Usługa ta należy do specjalności naszej firmy, dlatego dysponujemy bogatym doświadczeniem w tym zakresie i potrafimy elastycznie dostosowywać się do potrzeb danego klienta. Uważnie wysłuchamy tego, jakie cele biznesowe ma Państwa kampania marketingowa i pomożemy opracować taki scenariusz, który będzie z nimi idealnie współgrał i przyczyniał się do skuteczniejszej ich realizacji.

Filmowanie reklamowe – mnogość możliwości

Jeśli mają Państwo własne pomysły związane z filmowaniem reklamowym, oczywiście z chęcią ich wysłuchamy i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby w jak najlepszy sposób wcielić je w życie. Nie należy się jednak przejmować brakiem koncepcji – nasz kreatywny zespół z chęcią pomoże Państwu w doborze właściwych metod działania, prowadzących do powstania rewelacyjnego filmu promocyjnego. Wielu przedsiębiorców prowadziło już z nami owocną współpracę i obecnie cieszymy się ich dużym uznaniem.

Nagranie marketingowe może mieć różnorodną postać. Jednym z pomysłów jest pokazanie siedziby swojej firmy i przedstawienie pracowników, przez co konsument odczuwa nawiązanie pewnej więzi z marką i często chętniej skłania się ku wybraniu jej na tle konkurencji. Inną propozycję stanowi prezentacja oferowanych produktów lub usług poprzez ukazanie ich w jak najlepszym świetle oraz poinformowanie o aktualnych promocjach. Poza tym, firmy niejednokrotnie decydują się na filmowanie reklamowe dokumentujące ich historię, rozwój, osiągnięcia i wprowadzane innowacje.

Produkcja filmowa

Produkcja filmów korporacyjnych

Produkcja filmowa, w której specjalizuje się nasza firma, uwzględnia także komercyjne rozwiązania kierowane do przedsiębiorstw i korporacji. Tworzymy wysokiej klasy materiały reklamowe, które są istotnym elementem budowania marki. Dzięki naszym realizacjom potencjalni klienci oraz partnerzy chętniej nawiązują współpracę z naszymi klientami, a osoby poszukujące pracy składają tam swoje podania. Produkcja filmów korporacyjnych wymaga od nas zrozumienia strategii biznesowej przedsiębiorstwa, a następnie jej korzystnego przedstawienia.

Współpracujemy blisko z klientem, aby jak najlepiej poznać zasady rządzące firmą czy atuty odróżniające ją od konkurencji. Następnie wykorzystując wysokiej klasy sprzęt nagrywający rejestrujemy jej codzienne funkcjonowanie, wybranych pracowników czy obrazy, które stworzą ciekawą kompozycję z uchwyconymi przez nas ujęciami. Każdy film korporacyjny wyprodukowany przez nasz zespół jest starannie planowany, a następnie realizowany przez zawodowców, dzięki czemu staje się on niepowtarzalnym materiałem marketingowym.

Produkcja filmów promocyjnych

Poza nagraniami reklamującymi poszczególnych przedsiębiorców zajmujemy się także produkcją filmów promocyjnych. Oznacza to, iż przygotowujemy materiały, które zostaną wykorzystane jako główna strategia marketingowa. Mogą one dotyczyć organizowanego wydarzenia, wybranego produktu czy usługi, a ich długość i format uzależnione są od klienta, jego wskazówek oraz naszych pomysłów. Nigdy nie tworzymy takiego samego filmu drugi raz, dlatego nasi zleceniodawcy mogą być pewni, iż otrzymają oryginalną i przyciągającą reklamę.

Produkcja filmów promocyjnych uwzględnia staranne przeanalizowanie produktu czy usługi klienta oraz zapoznanie się z jego charakterystyką i zaletami. W zależności od typu realizacji, zatroszczymy się o dobranie odpowiedniego sprzętu, zarówno do ujęć z bliska, jak i tych wykonywanych dronem z lotu ptaka. Tworzymy ambitny i kreatywny zespół, który z powodzeniem prowadzi współpracę z przedsiębiorstwami z różnych dziedzin. Dzięki bliskiej kooperacji z klientem możemy zadbać o zrealizowanie jego wizji i stworzenie efektywnej reklamy.

O nas en

Współpraca / sponsorzy

Jako firma patrząca daleko w przyszłość poszukujemy ciągle nowych rozwiązań technologicznych. Ten czynnik jak i częste wyjazdy zagraniczne wymagają od nas dużego nakładu finansowego.

Kreatywność nasza została już zauważona przez wiele instytucji , miedzy innymi przez firmę Patronite. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie i wielka duma, współpracując z tak renomowaną firmą, wspierającą wiele kreatywnych talentów w branży filmowej.Współpracuje miedzy innymi z dziennikarzem,Tomaszem Sekielskim , który jest znany z wielu wspaniałych reportaży.

 

Współpraca

Szanowni Panstwo. Wykonaliśmy wiele filmów, wywiadów. Nasz materiał wykorzystany był przez telewizję publiczną min.TVP INFO informacje o naszych materiałach można znaleźć rownież na kontakt24- TVN24.Wykonaliśmy min. projekt dla Spółki Kalter. Projekt powstał przy współpracy z takimi markami jak Lexus, Renault. Jest to dla nas duże wyróżnienie i mobilizuje nas do jeszcze większej pracy. Dziękujemy.

Kontakt EN

Kontakt EN

Produkcja filmowa EN

Produkcja filmowa EN

Czym się zajmujemy EN

Czym się zajmujemy EN

Agencja EN

Agencja EN

Oferta

Oferta dla instytucji

Oferta dla instytucji


Usługa ta ma pomóc w rozwoju Państwa biznesu. Polegać ma na pokazaniu wszystkich atutów Państwa działalności.Począwszy od zaplecza wielkości hal produkcyjnych , jakości wykończenia Państwa wyrobów, czy po pokazanie np komfortu waszych hoteli . Możliwości jest tutaj bardzo wiele. Wszystko tak naprawdę zależy od profilu danej działalności. Istnieje również możliwość wykonania rożnego rodzaju testów na każdy Państwa produkt w formie szybkiego spotu reklamowego. Jesteśmy również otwarci na rożne propozycje nagrania reklam.

Oferta dla osób prywatnych


Usługa jest skierowana głównie do osób prywatnych. Utrwalamy rożnego rodzaju Państwa wydarzenia , eventy sportowe , wycieczki. Klient wybiera tutaj czas i miejsce w którym nagranie będzie wykonane. W przypadku podroży zagranicznych omawiany jest dokładny plan wycieczki oraz sprzęt którego chcielibyście Państwo użyć w trakcie nagrania. Dzięki współczesnej technologi – oprócz standardowych klasycznych nagrań oferujemy inne innowacyjne rozwiązania dzięki którym możliwe jest nagranie filmu z lotu ptaka lub kamerowanie w świecie podwodnym przy użyciu kamerek sportowych typu Go PRO.

Oferta dla osób prywatnych

Oferta dla Państwa Młodych


Nowość – Oferta filmowania podróży poślubnych oraz wyjazdów motywacyjnych dla firm Zapraszamy Państwa Młodych do skorzystania z naszej oferty. W każdym zakątku świata. Mamy doświadczenie w pracy w innych krajach takich jak Dubaj, Cypr, Włochy, Rosja, Kopenhaga,Anglia..Dysponujemy kontaktami profesjonalistów w większości miejsc popularnych przez turystów. Jeśli np będziecie chcieli ponurkować w Egipcie pod okiem instruktora lub wziąć udział w rajdzie Safari na pustyni w Dubaju, to my wam w tym pomożemy wszystko załatwić i z takiego wypadu nakręcimy wam film. Oferta jest skierowana jest również dla firm. Wyjazdy motywacyjne są bardzo popularne wśród wielu firm na świecie. Pracownik zmotywowany w ten sposób przynosi większe zyski i korzyści współpracy w zespole. Zapraszamy

Nasze projekty

Doskonale wiemy że jakość usług idzie w parze z doświadczeniem.
Tutaj znajdziecie Państwo niektóre zrealizowane przez nas filmy.


O nas

O nas

o nas


XXI wiek jest erą największego rozwoju cyfryzacji. Technologia jaką oferują nam obecnie producenci sprzętów multimedialnych sprawia , że świat wirtualny współgra i przenika się wraz ze światem rzeczywistym. Przeciętny internauta spędza dziennie w sieci 2 h i 10 minut ( Źródło :CBOS). Reklama w innej formie przestaje być już atrakcyjna dla wielu konsumentów. W związku z dużymi skokami innowacji technologicznych wychodzimy do Państwa naprzeciw z naszą ofertą. Zapewne każdy z nas chciałby utrwalić momenty ze swojego życia. Bez względu na wielkość wydarzenia , czy to jest wydarzenie rodzinne , czy jest to np zwyczajnie wycieczka. Oferujemy nagranie takich

chwil , ważnych momentów z Państwa życia. Następnie po nagraniu , wykonujemy profesjonalny montaż i umieszczamy wedle uznania film na platformie YouTube , płycie DVD czy też bardziej zaawansowanym nośniku danych.Doświadczenie jakie zdobyliśmy w trakcie wielu podroży po świecie , pozwala nam zrozumieć potrzeby naszych klientów i wykonać usługę na najwyższym poziomie. Na bieżąco uzupełniamy naszą wiedzę techniczną odnośnie najnowszego oprogramowania dostępnego na rynku aby efekt naszej pracy był bardziej profesjonalny. Ponadto inwestujemy w sprzęt kamery , aparaty a w krótkiej przyszłości sprzęt 4K oraz drony aby utrwalić te najważniejsze chwile również z innej perspektywy i stworzyć bardziej spektakularny efekt.

Usługa nasza skierowana jest także do klientów biznesowych. Nasza współpraca może podnieść poziom spotkań z przyszłymi Państwa klientami. Pozwoli pokazać firmę w świetle najnowszej technologi. Wykonana przez nas prezentacja danej instytucji , firmy , zakładu , hotelu , pozwoli pozyskać klientów nie tylko w kraju jak i również z zagranicy. Z pewnością nasz film będzie pomocnym narzędziem w negocjacjach biznesowych.
Technologia ta daje nie ograniczone możliwości,

Już dziś zacznijmy utrwalać momenty z życiu , które jutro przerodzą się w piękną historię.

Zapraszamy do Współpracy

Logotypy producenci home – Strona główna

Bezpieczeństwo

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker

Kontakt

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony internetowej!
Jeśli zainteresowała Państwa moja oferta, gorąco zachęcam do skontaktowania się ze mną telefonicznie, mailowo

Prosimy o kontakt: telefon: +48 794 695 472  e-mail info@pwmediafactory.pl lub wypełnij ten formularz!





Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: http://aplik.emizzo.waw.pl.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Komentarze

Kiedy odwiedzający witrynę zostawia komentarz, zbieramy dane widoczne w formularzu komentowania, jak i adres IP odwiedzającego oraz podpis jego przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu.

Zanonimizowany ciąg znaków stworzony na podstawie twojego adresu email (tak zwany hash) może zostać przesłany do usługi Gravatar w celu sprawdzenia czy jej używasz. Polityka prywatności usługi Gravatar jest dostępna tutaj: https://automattic.com/privacy/. Po zatwierdzeniu komentarza twój obrazek profilowy jest widoczny publicznie w kontekście twojego komentarza.

Media

Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem i wgrywasz na witrynę obrazki, powinieneś unikać przesyłania obrazków z tagami EXIF lokalizacji. Odwiedzający stronę mogą pobrać i odczytać pełne dane lokalizacyjne z obrazków w witrynie.

Formularze kontaktowe

Ciasteczka

Jeśli zostawisz na naszej witrynie komentarz, będziesz mógł wybrać opcję zapisu twojej nazwy, adresu email i adresu strony internetowej w ciasteczkach, dzięki którym podczas pisania kolejnych komentarzy powyższe informacje będą już dogodnie uzupełnione. Te ciasteczka wygasają po roku.

Jeśli masz konto i zalogujesz się na tej witrynie, utworzymy tymczasowe ciasteczko na potrzeby sprawdzenia czy twoja przeglądarka akceptuje ciasteczka. To ciasteczko nie zawiera żadnych danych osobistych i zostanie wyrzucone kiedy zamkniesz przeglądarkę.

Podczas logowania tworzymy dodatkowo kilka ciasteczek potrzebnych do zapisu twoich informacji logowania oraz wybranych opcji ekranu. Ciasteczka logowania wygasają po dwóch dniach, a opcji ekranu po roku. Jeśli zaznaczysz opcję „Pamiętaj mnie”, logowanie wygaśnie po dwóch tygodniach. Jeśli wylogujesz się ze swojego konta, ciasteczka logowania zostaną usunięte.

Jeśli zmodyfikujesz albo opublikujesz artykuł, w twojej przeglądarce zostanie zapisane dodatkowe ciasteczko. To ciasteczko nie zawiera żadnych danych osobistych, wskazując po prostu na identyfikator przed chwilą edytowanego artykułu. Wygasa ono po 1 dniu.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Analiza statystyk

Z kim dzielimy się danymi

Jak długo przechowujemy twoje dane

Jeśli zostawisz komentarz, jego treść i metadane będą przechowywane przez czas nieokreślony. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozpoznawać i zatwierdzać kolejne komentarze automatycznie, bez wysyłania ich do każdorazowej moderacji.

Dla użytkowników którzy zarejestrowali się na naszej stronie internetowej (jeśli tacy są), przechowujemy również informacje osobiste wprowadzone w profilu. Każdy użytkownik może dokonać wglądu, korekty albo skasować swoje informacje osobiste w dowolnej chwili (nie licząc nazwy użytkownika, której nie można zmienić). Administratorzy strony również mogą przeglądać i modyfikować te informacje.

Jakie masz prawa do swoich danych

Jeśli masz konto użytkownika albo dodałeś komentarze w tej witrynie, możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem twoich danych osobistych będących w naszym posiadaniu, w tym całość tych dostarczonych przez ciebie. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Gdzie przesyłamy dane

Komentarze gości mogą być sprawdzane za pomocą automatycznej usługi wykrywania spamu.

Twoje dane kontaktowe

Informacje dodatkowe

Jak chronimy twoje dane?

Jakie mamy obowiązujące procedury w przypadku naruszenia prywatności danych

Od jakich stron trzecich otrzymujemy dane

Jakie automatyczne podejmowanie decyzji i/lub tworzenie profili przeprowadzamy z użyciem danych użytkownika

Branżowe wymogi regulacyjne dotyczące ujawniania informacji

Copyright © 2019 wszelkie prawa zastrzeżone | wykonanie Strony www warszawa